Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

KIMADŁO WAMPIRA Nowy Łupków

Nazwa Hotelu KIMADŁO WAMPIRA Nowy Łupków Podkarpackie

Nazwa: KIMADŁO WAMPIRA 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj pensjonat
Gwiazdki NIE
 adres   18
Miasto Nowy Łupków 38-543
Telefon 134677218,6
adres mailowy info@kimadlo.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt stanowi 2-kondygnacyjny budynek. W pensjonacie funkcjonuje sala restauracyjno-wielofunkcyjna na ok. 50 miejsc; zapewniono: sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie przynajmniej 2 posiłków dziennie (śniadań, obiadów, kolacji, obiadokolacji). Dostępne są usługi: budzenie, przechowywanie bagażu, pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, apteczka i możliwość przywołania pomocy lekarskiej, możliwość oglądania telewizji w miejscu ogólnodostępnym (sala restauracyjno-wielofunkcyjna oraz dodatkowo telewizor w każdej jednostce mieszkalnej), możliwość prania rzeczy gości oraz przechowywania sprzętu rekreacyjnego. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (zapewniono dostęp do obiektu – podjazd, możliwość poruszania się po części ogólnodostępnej parterowej, w recepcji: wydzielone osobne stanowisko do obsługi gości poruszających się na wózku i telefon bezprzewodowy, ogólnodostępny węzeł higieniczno-sanitarny i przystosowane miejsce w sali restauracyjno-wielofunkcyjnej). Dodatkowo przed obiektem – parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie KIMADŁO WAMPIRA ma NIE  i  jest obiektem pensjonat. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie sanocki gminie  Komańcza w miejscowości Nowy Łupków przy ulicy pod numerem 18. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134677218,6 lub mailowo info@kimadlo.pl . Położenie KIMADŁO WAMPIRA jest PRZY DUŻEJ OBWODNICY BIESZCZADZKIEJ POMIĘDZY KOMAŃCZĄ I CISNĄ natomiast dokładna lokalizacja to: 49.25256, 22.08228. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 32 i miejsca mieszkalne w ilości 11. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *