Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

KORCZOWA Młyny

Nazwa Hotelu KORCZOWA Młyny Podkarpackie

Nazwa: KORCZOWA 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   142
Miasto Młyny 37-552
Telefon 166283900
adres mailowy rezerwacja@hotelkorczowa.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja w sali balowej (100 miejsc), bar Bistro (80 miejsc), 2 sale wielofunkcyjne (100 miejsc i 20 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji) , podawanie posiłków do j.m. – room-service czynny co najmniej 18 godzin na dobę. W hotelu świadczone są usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – telefon bezprzewodowy i przystosowane stanowisko recepcyjne do obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, przystosowane ogólnodostępne WC). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie KORCZOWA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie jarosławski gminie  Radymno w miejscowości Młyny przy ulicy pod numerem 142. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 166283900 lub mailowo rezerwacja@hotelkorczowa.pl . Położenie KORCZOWA jest PRZY ZJEŹDZIE Z DROGI KRAJOWEJ A4 W KIERUNKU MŁYNY natomiast dokładna lokalizacja to: 49.97064195, 23.0579855569585. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 49 i miejsca mieszkalne w ilości 26. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *