Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Krzysin Podkowa Leśna

Nazwa Hotelu Krzysin Podkowa Leśna Mazowieckie

Nazwa: Krzysin 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj pensjonat
Gwiazdki NIE
 adres  Sienkiewicza 7
Miasto Podkowa Leśna 05-807
Telefon 227291542
adres mailowy kontakt@krzysin.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt wolnostojący. Pensjonat znajduje się w zacisznej części miasta (100 m. od Lasu Młochowskiego). Obiekt posiada duży ogród kwiatowy, parking strzeżony na terenie posesji. W pensjonacie znajduje się kuchnia z jadalnią na 15 m.k. W okresie letnim dla gości udostępniany jest grill. Dodatkowe usługi to: możliwość korzystania z jazdy konnej (300 m stadnina koni), masażysta na zamówienie gości, wypożyczalnia rowerów latem, a nart biegówek zimą.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Krzysin ma NIE  i  jest obiektem pensjonat. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Grodziski gminie  Podkowa Leśna w miejscowości Podkowa Leśna przy ulicy Sienkiewicza pod numerem 7. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 227291542 lub mailowo kontakt@krzysin.pl . Położenie Krzysin jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.1161328, 20.7336571. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 14 i miejsca mieszkalne w ilości 7. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *