Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Leonardo Royal Hotel Warsaw Warszawa

Nazwa Hotelu Leonardo Royal Hotel Warsaw Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Leonardo Royal Hotel Warsaw 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Grzybowska 45
Miasto Warszawa 00-844
Telefon 222788888
adres mailowy info.royalwarsaw@leonardo-hotels.com
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel Leonardo Royal Warsaw usytuowany jest w centrum Warszawy, 500 metrów od Muzeum Powstania Warszawskiego i 1,6 km od Dworca Centralnego. Wszystkie pokoje mają łazienkę z wanną lub prysznicem. Ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, minibar, telewizor z płaskim ekranem, biurko oraz bezpłatne Wi-Fi. Niektóre pokoje mieszczą aneks kuchenny. Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu i potrawy kuchni międzynarodowej. Na terenie obiektu działa również bar. Recepcja jest czynna przez całą dobę. Goście mają do dyspozycji 6 sal konferencyjnych, z których można korzystać za dodatkową opłatą. Recepcja i restauracja hotelu znajdują się na parterze obiektu, natomiast pokoje hotelowe mieszczą się od 18 do 27 piętra.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Leonardo Royal Hotel Warsaw ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Grzybowska pod numerem 45. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 222788888 lub mailowo info.royalwarsaw@leonardo-hotels.com . Położenie Leonardo Royal Hotel Warsaw jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.2343042, 20.9902248849624. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 397 i miejsca mieszkalne w ilości 178. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *