Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Martex Płońsk

Nazwa Hotelu Martex Płońsk Mazowieckie

Nazwa: Martex 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Grunwaldzka 53
Miasto Płońsk 09-100
Telefon 236722913
adres mailowy recepcja@hotelmartex.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel jest usytuowany w centrum Płońska, 500 metrów od trasy E7 z Warszawy do Gdańska. Oferuje on klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Dysponują one także łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje oferują klimatyzację. Śniadanie podawane jest w hotelowej restauracji, która serwuje tradycyjne dania oraz potrawy regionalne. Na miejscu znajduje się monitorowany parking. Hotel jest oddalony o 1,5 km do dworca autobusowego w Płońsku.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Martex ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Płoński gminie  Płońsk w miejscowości Płońsk przy ulicy Grunwaldzka pod numerem 53. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 236722913 lub mailowo recepcja@hotelmartex.pl . Położenie Martex jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.6287956, 20.3733252. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 43 i miejsca mieszkalne w ilości 21. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *