Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Maxima Wolanów

Nazwa Hotelu Maxima Wolanów Mazowieckie

Nazwa: Maxima 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Opoczyńska 34
Miasto Wolanów 26-625
Telefon 486187925
adres mailowy maxima@maximahotel.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt „Maxima” to hotel konferencyjno – biznesowy zlokalizowany w Wolanowie 8 km od Radomia na trasie Radom-Łódź. Do dyspozycji gości jest 15 pokoi (wszystkie wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i TV-satelitarną), klimatyzowaną restaurację oraz kameralną salkę. Hotel oferuje możliwość korzystania z sal wielofunkcyjnych przystosowanych do konferencji i szkoleń. Na terenie hotelu do dyspozycji jest również plac zabaw dla dzieci, ogródek grillowy oraz monitorowany parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Maxima ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Radomski gminie  Wolanów w miejscowości Wolanów przy ulicy Opoczyńska pod numerem 34. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 486187925 lub mailowo maxima@maximahotel.pl . Położenie Maxima jest natomiast dokładna lokalizacja to: 51.38027735, 20.9693333514882. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 25 i miejsca mieszkalne w ilości 15. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *