Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE &HOTEL Ożarów Mazowiecki

Nazwa Hotelu MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE &HOTEL Ożarów Mazowiecki Mazowieckie

Nazwa: MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE &HOTEL 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Poznańska 177
Miasto Ożarów Mazowiecki 05-850
Telefon 227214747
adres mailowy recepcja@mazurkashotel.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel położony w spokojnej części Ożarowa Mazowieckiego, w odległości 12 km od centrum Warszawy. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Hotelowa restauracja serwuje doskonałe dania kuchni śródziemnomorskiej, polskiej i francuskiej. Na terenie obiektu znajduje się też bar-bistro, który oferuje bogaty wybór polskich oraz międzynarodowych koktajli. W trakcie pobytu w hotelu można zrelaksować się w centrum fitness z klimatyzowaną siłownią, suchą sauną, łaźnią parową, biczami wodnymi oraz solarium. Do dyspozycji Gości jest również salon kosmetyczny, w którym wykonywane są masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Hotel usytuowany jest w odległości zaledwie 11 km od warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE &HOTEL ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawski zachodni gminie  Ożarów Mazowiecki w miejscowości Ożarów Mazowiecki przy ulicy Poznańska pod numerem 177. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 227214747 lub mailowo recepcja@mazurkashotel.pl . Położenie MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE &HOTEL jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.20966, 20.80045. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 260 i miejsca mieszkalne w ilości 158. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *