Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Metropol Warszawa

Nazwa Hotelu Metropol Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Metropol 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Marszałkowska 99A
Miasto Warszawa 00-693
Telefon 223253100
adres mailowy hotel.metropol@syrena.com.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel Metropol mieści się w centrum Warszawy. Odnowione pokoje, bezpłatne WiFi i przyjazna obsługa. Stylowe lobby, bar oraz restauracja oferują miejsca do wypoczynku i spotkań. W każdym pokoju sejf, woda mineralna, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Goście mogą skorzystać z parkingu, który znajduje się przed hotelem. Business corner dostępny w lobby 24/7, do dyspozycji komputer, drukarka i bezpłatne WiFi. W Hotelu Metropol akceptowane są małe zwierzęta.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Metropol ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Marszałkowska pod numerem 99A. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 223253100 lub mailowo hotel.metropol@syrena.com.pl . Położenie Metropol jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.22910055, 21.0109312594215. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 422 i miejsca mieszkalne w ilości 211. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 3

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *