Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

MONTIS HOTEL&SPA Poniatowa

Nazwa Hotelu MONTIS HOTEL&SPA Poniatowa Lubelskie

Nazwa: MONTIS HOTEL&SPA 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Nałęczowska 1
Miasto Poniatowa 24-320
Telefon 818205526
adres mailowy info@hotelmontis.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Kompleks Montis Hotel & Spa położony jest w spokojnej zielonej okolicy, zaledwie 100 metrów od malowniczego stawu. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu dostępny jest także szeroki wybór usług spa (zabiegów w spa, w tym profesjonalnych masaży i programów odnowy biologicznej). Strefa spa obejmuje również dużą wannę z hydromasażem z zielonym podświetleniem, a także saunę suchą i parową. Restauracja serwuje śniadanie w formie bufetu oraz rozmaite dania kuchni polskiej i europejskiej. W ogrodzie znajduje się sprzęt do grillowania, a Goście mogą też wybrać się do baru. Ośrodek Montis Hotel & Spa zapewnia bezpłatny parking. Kompleks znajduje się 600 metrów od centrum miejscowości Poniatowa.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie MONTIS HOTEL&SPA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie opolski gminie  Opole Lubelskie w miejscowości Poniatowa przy ulicy Nałęczowska pod numerem 1. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 818205526 lub mailowo info@hotelmontis.pl . Położenie MONTIS HOTEL&SPA jest centrum miasta, w pobliżu parku natomiast dokładna lokalizacja to: 51.1879903, 22.0696371. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 30 i miejsca mieszkalne w ilości 15. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *