Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Na Uboczu Warszawa

Nazwa Hotelu Na Uboczu Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Na Uboczu 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Jara 4A
Miasto Warszawa 02-988
Telefon 228851352
adres mailowy biuro@hotelnauboczu.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Większość pokoi ma powierzchnię powyżej 20 m2. Każdy pokój posiada łazienkę, w której znajduje się suszarka oraz zestaw kosmetyków. Pokoje wyposażone są w telewizor, mają również dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Gościom przysługuje bezpłatny parking. Hotel na Uboczu znajduje się zaledwie 100 metrów od ścieżki pieszo-rowerowej na Wale Wiślanym. Goście poszukujący możliwości aktywnego spędzania czasu, mogą wybrać się: na strzelnicę golfową, na korty tenisowe, do hali do squash’a, na siłownię, które znajdują się w okolicy obiektu. Mozliwosć organizacji niewielkich spotkań biznesowych – do 50 osób: konferencji, szkoleń, wydarzeń firmowych.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Na Uboczu ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Jara pod numerem 4A. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 228851352 lub mailowo biuro@hotelnauboczu.pl . Położenie Na Uboczu jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.17622485, 21.1143827768177. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 48 i miejsca mieszkalne w ilości 26. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *