Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

NAFTA KROSNO Krosno

Nazwa Hotelu NAFTA KROSNO Krosno Podkarpackie

Nazwa: NAFTA KROSNO 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Lwowska 21
Miasto Krosno 38-400
Telefon 134366212
adres mailowy rezerwacje@hotel.nafta.pl
FAX 134368731

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja (120 miejsc), klub „Nafta” (250 miejsc), 3 sale wielofunkcyjne (konferencyjno-bankietowe) na łącznie ok. 250 miejsc i sala biznesowo-wielofunkcyjna na 25 miejsc. Do dyspozycji gości 2 gabinety kosmetyczne oraz SPA: jacuzzi, sauna sucha, sala ćwiczeń, sale masażu, kabina z hydromasażem, tężnia solna. Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę, podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę oraz świadczone są usługi: budzenia, bagażowa, przechowywania bagażu gości także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju, przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości – czynne całą dobę, udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, udostępnianie prasy codziennej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnospraw-nych w części ogólnodostępnej : zapewniono dostęp do obiektu (zewnętrzny dźwig osobowy), dźwig osobowy wewnątrz obiektu, w recepcji – telefon bezprzewodowy ogólnodostępny i przystosowane stanowisko recepcyjne, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC przystosowane dla osoby niepełnosprawnej, dodatkowo 1 jednostka mieszkalna posiada udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej. Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz strzeżony parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie NAFTA KROSNO ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie Krosno gminie  Krosno w miejscowości Krosno przy ulicy Lwowska pod numerem 21. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134366212 lub mailowo rezerwacje@hotel.nafta.pl . Położenie NAFTA KROSNO jest W POBLIŻU DROGI E-28, NA WJEŹDZIE DO CENTRUM MIASTA natomiast dokładna lokalizacja to: 49.6838118, 21.7723844842933. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 64 i miejsca mieszkalne w ilości 42. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *