Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

NOWY DWÓR Świlcza

Nazwa Hotelu NOWY DWÓR Świlcza Podkarpackie

Nazwa: NOWY DWÓR 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   146E
Miasto Świlcza 36-072
Telefon 178560990
adres mailowy recepcja@hotelnowydwor.pl
FAX 178560990

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z aperitif- barem na 120 miejsc(2 sale:100 i 20 miejsc), sala wielofunkcyjno-bankietowa (120 miejsc), centrum Wellness&SPA (basen z barem, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę oraz usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości; akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie NOWY DWÓR ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie rzeszowski gminie  Świlcza w miejscowości Świlcza przy ulicy pod numerem 146E. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 178560990 lub mailowo recepcja@hotelnowydwor.pl . Położenie NOWY DWÓR jest 2 KM OD RZESZOWA, PRZY TRASIE MIĘDZYNARODOWEJ E-4 natomiast dokładna lokalizacja to: 50.06740115, 21.923175112702. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 41 i miejsca mieszkalne w ilości 38. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *