Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Oleńka Barak

Nazwa Hotelu Oleńka Barak Mazowieckie

Nazwa: Oleńka 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   1A
Miasto Barak 26-500
Telefon 486174959
adres mailowy hotel_olenka@wp.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel Oleńka znajduje się w Szydłowcu. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Wyposażone są w TV-SAT, minibar oraz dostęp do Internetu. W hotelu jest restauracja. Odbywają się w niej wesela, bankiety, konferencje, świadczy usługi cateringowe. Dla relaksu goście mogą udać się na basen wyposażony w urządzenia odnowy biologicznej. Ponadto jest sauna fińska i jacuzzi. Dla gości dostępne są dwie wyposażone sale konferencyjne, na 80 i 150 osób z dostępem do przewodowego i bezprzewodowego Internetu. Zmotoryzowani zaparkują swoje auta na monitorowanym parkingu.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Oleńka ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Szydłowiecki gminie  Szydłowiec w miejscowości Barak przy ulicy pod numerem 1A. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 486174959 lub mailowo hotel_olenka@wp.pl . Położenie Oleńka jest natomiast dokładna lokalizacja to: 51.19173575, 20.8617679016965. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 50 i miejsca mieszkalne w ilości 48. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *