Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Olimpijski Ciechanów

Nazwa Hotelu Olimpijski Ciechanów Mazowieckie

Nazwa: Olimpijski 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  17 Stycznia 60B
Miasto Ciechanów 06-400
Telefon 236722012
adres mailowy hotel@mosirciech.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicami, telefon, telewizję, dostęp do internetu bezprzewodowego. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz możliwość korzystania z basenu. Hotel posiada własny parking oraz plac rekreacyjny dla dzieci i dorosłych. Hotel Olimpijski udostępnia salę bankietową do zorganizowania szkoleń, konferencji, bankietów i spotkań integracyjnych dla firm. W hotelowym budynku znajduje się poradnia sportowo-rehabilitacyjna, działająca w formie niepublicznego zakładu. Placówka zapewnia zawodnikom fachową obsługę medyczną.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Olimpijski ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Ciechanowski gminie  Ciechanów w miejscowości Ciechanów przy ulicy 17 Stycznia pod numerem 60B. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 236722012 lub mailowo hotel@mosirciech.pl . Położenie Olimpijski jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.884602, 20.603045784631. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 92 i miejsca mieszkalne w ilości 55. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 1

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *