Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

OSKAR Puławy

Nazwa Hotelu OSKAR Puławy Lubelskie

Nazwa: OSKAR 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Dęblińska 1
Miasto Puławy 24-100
Telefon 818867207
adres mailowy rezerwacja@hoteloskar.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt usytuowany jest w Puławach, przy bulwarach nadwiślańskich. Na miejscu działa restauracja. Zapewniono również bezpłatny prywatny parking. Strefa odnowy biologicznej obejmuje basen z biczami wodnymi, leżaki, słoneczną łąkę, saunę na podczerwień, suchą saunę, łaźnię parową i rasul, a także wannę z hydromasażem, basen flotacyjny i pomieszczenie wypoczynkowe z tężnią solankową. Do dyspozycji Gości jest też siłownia i kort do squasha. Hotel usytuowany jest obok ścieżki rowerowej prowadzącewj do Kazimierza Dolnego. Rowery można wypożyczyć w obiekcie.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie OSKAR ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie puławski gminie  Puławy w miejscowości Puławy przy ulicy Dęblińska pod numerem 1. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 818867207 lub mailowo rezerwacja@hoteloskar.pl . Położenie OSKAR jest PUŁAWY natomiast dokładna lokalizacja to: 51.4257961, 21.948390818314. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 76 i miejsca mieszkalne w ilości 38. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *