Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

PENSJONAT SOSNOWE ZACISZE Susiec

Nazwa Hotelu PENSJONAT SOSNOWE ZACISZE Susiec Lubelskie

Nazwa: PENSJONAT SOSNOWE ZACISZE 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj pensjonat
Gwiazdki NIE
 adres  Turystyczna 27
Miasto Susiec 22-672
Telefon 846654020
adres mailowy recepcja@sosnowe-zacisze.pl
FAX 845387544

 

 

 

Opis:

Pensjonat Sosnowe Zacisze położony jest w Suścu. Oferuje on restaurację, bar, ogród oraz bezpłatne WiFi w całym budynku. Do dyspozycji Gości są również pokoje rodzinne. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking oraz wypożyczalnia rowerów. Goście mogą zrelaksować się na tarasie. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym narciarstwa i turystyki rowerowej.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie PENSJONAT SOSNOWE ZACISZE ma NIE  i  jest obiektem pensjonat. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie tomaszowski gminie  Susiec w miejscowości Susiec przy ulicy Turystyczna pod numerem 27. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 846654020 lub mailowo recepcja@sosnowe-zacisze.pl . Położenie PENSJONAT SOSNOWE ZACISZE jest SUSIEC natomiast dokładna lokalizacja to: 50.4118246, 23.21587. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 87 i miejsca mieszkalne w ilości 31. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *