Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

PIAST Tuczempy

Nazwa Hotelu PIAST Tuczempy Podkarpackie

Nazwa: PIAST 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Wiosenna 4
Miasto Tuczempy 37-514
Telefon 166234112
adres mailowy hotel@elmadex.pl
FAX 166234112

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje restauracja (50 miejsc), sala balowa (170 miejsc), sala konferencyjna (20 miejsc).Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwszą pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i konferencyjnej, ogólnodostępne WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie PIAST ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie jarosławski gminie  Jarosław w miejscowości Tuczempy przy ulicy Wiosenna pod numerem 4. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 166234112 lub mailowo hotel@elmadex.pl . Położenie PIAST jest PRZY TRASIE E40 natomiast dokładna lokalizacja to: 49.98369855, 22.757014409455. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 44 i miejsca mieszkalne w ilości 19. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *