Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Platinum Hotel & Residence Wilanów Warszawa

Nazwa Hotelu Platinum Hotel & Residence Wilanów Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Platinum Hotel & Residence Wilanów 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Ledóchowskiej 12
Miasto Warszawa 02-972
Telefon 224190000
adres mailowy recepcja@platinumresidence.com
FAX

 

 

 

Opis:

Trzygwiazdkowy hotel w Warszawskim Wilanowie usytuowany przy zjeździe z powstającej właśnie trasy S2. Hotel oferuje zarówno standardowe pokoje hotelowe z łóżkami typu twin, jak i miniapartamenty z aneksami kuchennymi. W hotelu znajduje się restauracja z włoskimi specjalnościami. Hotel posiada komfortowe zaplecze konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, dostosowany zarówno do kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych szkoleń (5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 127m2). Recepcja czynna całą dobę. Dla zmotoryzowanych przygotowano naziemne miejsca parkingowe.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Platinum Hotel & Residence Wilanów ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Ledóchowskiej pod numerem 12. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 224190000 lub mailowo recepcja@platinumresidence.com . Położenie Platinum Hotel & Residence Wilanów jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.155267, 21.0700049929114. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 236 i miejsca mieszkalne w ilości 119. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *