Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

POD HERBAMI

Nazwa Hotelu POD HERBAMI

Nazwa: POD HERBAMI 
Kategoria
Rodzaj
Gwiazdki
 adres  
Miasto
Telefon
adres mailowy
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja (30 miejsc), bar (35 miejsc) i sala wielofunkcyjno-bankietowa (150 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań i sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (za-miennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), udzielanie pierwszej po-mocy w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. Istnieje możliwość oglądania TV w miejscu ogólnodostępnym, we wszystkich j.m. są telewizory. Obiekt jest przystosowany dla osób nie-pełnosprawnych w części ogólnodostępnej (zapewniono dostęp do obiektu – podjazd od strony restauracji, w recepcji -telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko do obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, ogólnodostępne WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie POD HERBAMI ma   i  jest obiektem . Znajduje się na terenie województwa w powiecie gminie  w miejscowości przy ulicy pod numerem . Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem lub mailowo . Położenie POD HERBAMI jest natomiast dokładna lokalizacja to: . Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc i miejsca mieszkalne w ilości . W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: . Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *