Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

POLONIA Grabanów

Nazwa Hotelu POLONIA Grabanów Lubelskie

Nazwa: POLONIA 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   49D
Miasto Grabanów 21-500
Telefon 510056698
adres mailowy info@hotelpoloniabp.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi. Znajduje się on w zielonej okolicy, 3 km od Białej Podlaskiej. W czynnej przez całą dobę recepcji dostępny jest sejf. Śniadanie serwowane jest w klimatyzowanej restauracji. Oferta obiektu obejmuje również salę bankietową oraz zaplecze konferencyjne, a także parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie POLONIA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie bialski gminie  Biała Podlaska w miejscowości Grabanów przy ulicy pod numerem 49D. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 510056698 lub mailowo info@hotelpoloniabp.pl . Położenie POLONIA jest OKOLICE BIAŁEJ PODLASKIEJ natomiast dokładna lokalizacja to: 52.0600298, 23.1735786. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 83 i miejsca mieszkalne w ilości 40. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 1

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *