Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

POLONIA Rzeszów

Nazwa Hotelu POLONIA Rzeszów Podkarpackie

Nazwa: POLONIA 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Grottgera 16
Miasto Rzeszów 35-005
Telefon 178520312
adres mailowy rezerwacje@hotel-polonia.com
FAX 178624603

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje restauracja na 45 miejsc oraz sala konferencyjna na 20 miejsc. Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. W każdej jednostce mieszkalnej jest telewizor. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu – schodołaz, w recepcji telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i konferencyjnej, ogólnodostępne WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz dodatkowo parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie POLONIA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie Rzeszów gminie  Rzeszów w miejscowości Rzeszów przy ulicy Grottgera pod numerem 16. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 178520312 lub mailowo rezerwacje@hotel-polonia.com . Położenie POLONIA jest CENTRUM MIASTA,PRZY DWORCACH PKP I PKS natomiast dokładna lokalizacja to: 50.0420549, 22.0058523480706. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 54 i miejsca mieszkalne w ilości 36. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *