Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

POLSKI Mielec

Nazwa Hotelu POLSKI Mielec Podkarpackie

Nazwa: POLSKI 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Biernackiego 12
Miasto Mielec 39-300
Telefon 177888666
adres mailowy recepcja@hotelpolski.pl
FAX 177888651

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja (3 sale) łącz-nie na 160 miejsc, sala wielofunkcyjna -konferencyjna (140 miejsc) i sala szkoleniowa (40 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (za-miennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. – room-service czynny co najmniej 18 godzin na dobę. Do dyspozycji gości: Night Club oraz Fitness Club (sauna, siłownia). Obiekt świadczy usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwszą pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, dźwig osobowy, w recepcji: telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób na wózkach, przystosowane miejsca w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej, 1 j.m. przystosowana dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz strzeżony parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie POLSKI ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie mielecki gminie  Mielec w miejscowości Mielec przy ulicy Biernackiego pod numerem 12. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 177888666 lub mailowo recepcja@hotelpolski.pl . Położenie POLSKI jest CENTRUM MIASTA natomiast dokładna lokalizacja to: 50.3010918, 21.4356149783382. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 94 i miejsca mieszkalne w ilości 68. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 1

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *