Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

PORTIUS Krosno

Nazwa Hotelu PORTIUS Krosno Podkarpackie

Nazwa: PORTIUS 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Bursaki 29A
Miasto Krosno 38-400
Telefon 134748080
adres mailowy recepcja@hotelportius.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja „Portius” z barem (50 miejsc), klimatyzowana sala wielofunkcyjna (60 miejsc) i sala wielofunkcyjna z telewizorem (10-15 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. – room-service czynny co najmniej 18 godzin na dobę. W hotelu świadczone są usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – telefon bezprzewodowy i stanowisko recepcyjne do obsługi osób poruszających się na wózkach, , przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, przystosowane ogólnodostępne WC, dodatkowo 1 jednostka mieszkalna ma udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie PORTIUS ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie Krosno gminie  Krosno w miejscowości Krosno przy ulicy Bursaki pod numerem 29A. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134748080 lub mailowo recepcja@hotelportius.pl . Położenie PORTIUS jest HOTEL POŁOZONY 1500 M OD PKP I PKS natomiast dokładna lokalizacja to: 49.6925256, 21.7739934. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 70 i miejsca mieszkalne w ilości 36. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *