Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Premiere Classe Warszawa

Nazwa Hotelu Premiere Classe Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Premiere Classe 
Kategoria 1-gwiazdkowy (*)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Towarowa 2
Miasto Warszawa 00-811
Telefon 226240800
adres mailowy reservation.warsaw@premiereclasse.com
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel Premiere Classe usytuowany jest w centrum miasta. Obiekt oferuje jasne pokoje z telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Personel recepcji dostępny jest przez całą dobę. Na miejscu dostępna jest przechowalnia bagażu oraz parking. Wszystkie pokoje dysponują prywatną łazienką z prysznicem. Codziennie rano w sali śniadaniowej serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Premiere Classe ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Towarowa pod numerem 2. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 226240800 lub mailowo reservation.warsaw@premiereclasse.com . Położenie Premiere Classe jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.22603085, 20.9888546020207. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 126 i miejsca mieszkalne w ilości 126. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *