Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Puro Warszawa Centrum Warszawa

Nazwa Hotelu Puro Warszawa Centrum Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Puro Warszawa Centrum 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Widok 9
Miasto Warszawa 00-023
Telefon 228998000
adres mailowy warszawa.centrum@purohotel.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt PURO Warszawa Centrum położony jest w Warszawie. Na miejscu działa restauracja i bar. Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć rowery. Do ich dyspozycji jest również centrum fitness. Udogodnienia obejmują całodobową recepcję, obsługę pokoju oraz bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu. Dostępny jest również prywatny parking. Wszystkie pokoje oferują łazienkę, biurko, telewizor z płaskim ekranem, szafę i klimatyzację. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obiekt dysponuje ponadto tarasem i sauną.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Puro Warszawa Centrum ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Widok pod numerem 9. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 228998000 lub mailowo warszawa.centrum@purohotel.pl . Położenie Puro Warszawa Centrum jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.2312225, 21.0151037477598. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 156 i miejsca mieszkalne w ilości 142. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *