Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Qbatura Cafe&Hotel Ciechanów

Nazwa Hotelu Qbatura Cafe&Hotel Ciechanów Mazowieckie

Nazwa: Qbatura Cafe&Hotel 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Jana Kilińskiego 4A
Miasto Ciechanów 06-400
Telefon 236714040
adres mailowy kontakt@qbatura.eu
FAX

 

 

 

Opis:

QBATURA znajduje się w centrum Ciechanowa i mieści się w XIX-wiecznej kamienicy należącej do kompleksu zabudowań ciechanowskiego browaru, położonej w uliczce prowadzącej do rynku miasta. W niedalekiej odległości główna atrakcja Ciechanowa – średniowieczny Zamek Książąt Mazowieckich. Na dwóch piętrach kamienicy mieści się łącznie 11 pokoi. W hotelu QBATURA jest kameralnie, spokojnie i stonowanie. Przytulne i wygodne pokoje są jednocześnie industrialne i minimalistyczne. Meble w sali głównej są ruchome, a szyny zainstalowane pod sufitem pozwalają na przesuwanie źródeł światła, dzięki czemu jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza na potrzeby wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych, kameralnego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. Do dyspozycji sprzęt audiowizualny (w sali głównej jest zainstalowany ekran projekcyjny oraz rzutnik). Można zorganizować tutaj spotkanie do 100 osób.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Qbatura Cafe&Hotel ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Ciechanowski gminie  Ciechanów w miejscowości Ciechanów przy ulicy Jana Kilińskiego pod numerem 4A. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 236714040 lub mailowo kontakt@qbatura.eu . Położenie Qbatura Cafe&Hotel jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.8825795, 20.617344. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 20 i miejsca mieszkalne w ilości 11. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *