Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Raffles Europejski Warsaw Warszawa

Nazwa Hotelu Raffles Europejski Warsaw Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Raffles Europejski Warsaw 
Kategoria 5-gwiazdkowy (*****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Krakowskie Przedmieście 13
Miasto Warszawa 00-071
Telefon 222559500
adres mailowy warsaw@raffles.com
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel charakteryzuje się klasyczną fasadą typową dla najważniejszych hoteli, wystrojem we współczesnym stylu oraz polską sztuką i stanowi przykład ikony dziedzictwa kultury. Obiekt Raffles Europejski oferuje bezpłatną, całodobową obsługę lokaja dla wszystkich swoich gości. Eleganckie, klimatyzowane pokoje i apartamenty typu suite wyposażone są w telewizor LED HD z dostępem do kanałów satelitarnych, system audio oraz urządzenie Media Hub. Większość z nich zapewnia ponadto narożną bibliotekę z szerokim wyborem książek w kilku językach. We wnętrzach pokoi i apartamentów typu suite wykorzystano dębowe podłogi i dzieła sztuki współczesnej wybrane przez Andę Rottenberg i Barbarę Piwowarską. W każdym pokoju i apartamencie typu suite znajduje się ponadto łazienka z wanną oraz widokiem na Warszawę. Hotel zapewnia nieograniczony dostęp do spa Raffles z kilkoma saunami, łaźniami parowymi i siłownią. Do dyspozycji Gości jest także 6 pokoi spa, w których za dodatkową opłatą można poddawać się rozmaitym zabiegom na twarz i ciało. Obiekt usytuowany jest w odległości 2 km od ścisłego centrum warszawskiej Starówki. Hotel oddalony jest ponadto o 4 km od dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz o 13 km od warszawskiego lotniska Chopina.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Raffles Europejski Warsaw ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Krakowskie Przedmieście pod numerem 13. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 222559500 lub mailowo warsaw@raffles.com . Położenie Raffles Europejski Warsaw jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.24193085, 21.0150874806616. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 212 i miejsca mieszkalne w ilości 106. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *