Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Sanova

Nazwa Hotelu Sanova

Nazwa: Sanova 
Kategoria
Rodzaj
Gwiazdki
 adres  
Miasto
Telefon
adres mailowy
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z aperitif barem (104 miejsca) na dwóch poziomach, zespół sal wielofunkcyjnych (2 sale po ok. 50 miejsc) oraz zespół odnowy biologicznej (sauna i siłownia). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji) i podawanie posiłków do jednostek mieszkalnych – room-service przez co najmniej 18 godzin na dobę. Świadczone są usługi: budzenia, bagażowa (przez całą dobę), przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, udostępnianie prasy codziennej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości, akceptowane są karty płatni-cze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (zapewniono: dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, dźwig osobowy, w recepcji – telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości, parking przy obiekcie oraz usługę odwozu/przywozu na parking strzeżony.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Sanova ma   i  jest obiektem . Znajduje się na terenie województwa w powiecie gminie  w miejscowości przy ulicy pod numerem . Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem lub mailowo . Położenie Sanova jest natomiast dokładna lokalizacja to: . Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc i miejsca mieszkalne w ilości . W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: . Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *