Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SENATOR GRAN VIA Olchowa

Nazwa Hotelu SENATOR GRAN VIA Olchowa Podkarpackie

Nazwa: SENATOR GRAN VIA 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   211F
Miasto Olchowa 39-127
Telefon 533309753
adres mailowy info@hotel-senator.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z barem (80 miejsc), sala konferencyjna (40 miejsc), sala bankietowa (200 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. – room-service czynny co najmniej 18 godzin na dobę. Możliwość oglądania telewizji w miejscu ogólnodostępnym, we wszystkich j.m. – telewizory. W hotelu świadczone są usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – telefon bezprzewodowy i przystosowane stanowisko recepcyjne, przystosowane miejsca w sali gastronomicznej i bankietowej, ogólnodostępne WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SENATOR GRAN VIA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie ropczycko-sędziszowski gminie  Iwierzyce w miejscowości Olchowa przy ulicy pod numerem 211F. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 533309753 lub mailowo info@hotel-senator.pl . Położenie SENATOR GRAN VIA jest PRZY GŁÓWNEJ DRODZE KRAJOWEJ E40 natomiast dokładna lokalizacja to: 50.07233085, 21.7671441633026. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 49 i miejsca mieszkalne w ilości 26. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *