Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SEZAM Kraczkowa

Nazwa Hotelu SEZAM Kraczkowa Podkarpackie

Nazwa: SEZAM 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   1629
Miasto Kraczkowa 37-124
Telefon 172266678
adres mailowy kraczkowa@sezam-nazwa.pl
FAX 172266678

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje restauracja (40 miejsc) i sala restauracyjno-wielofunkcyjna (100 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwszą pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. Telewizor jest we wszystkich jednostkach mieszkalnych, możliwość oglądania TV – również w restauracji. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji: telefon bezprzewodowy i osobne stanowisko do obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, ogólnodostępny węzeł higieniczno-sanitarny dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SEZAM ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie łańcucki gminie  Łańcut w miejscowości Kraczkowa przy ulicy pod numerem 1629. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 172266678 lub mailowo kraczkowa@sezam-nazwa.pl . Położenie SEZAM jest PRZY TRASIE E-4 RZESZÓW-MEDYKA natomiast dokładna lokalizacja to: 50.047838, 22.1753876368784. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 39 i miejsca mieszkalne w ilości 25. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *