Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SKAL Ustronie Morskie

Nazwa Hotelu SKAL Ustronie Morskie Zachodniopomorskie

Nazwa: SKAL 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Bolesława Chrobrego 80
Miasto Ustronie Morskie 78-111
Telefon 943532060,9
adres mailowy recepcja@skal-hotel.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel zorganizowany w budynku wolnostojącym, w pobliżu nadmorskiego parku, w otoczeniu ścieżek rowerowych. Posiada 5 kondygnacji, w tym 1 podziemna. Część ogólnodostępna oraz część pobytowa (hotelowe jednostki mieszkalne) wyposażone w klimatyzację. W pobliżu wejścia głównego miejsca postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości. Do dyspozycji gości parking na ok. 37 miejsc. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Komunikację pionową (od poziomu -1 do ostatniej kondygnacji) zapewniają dwie windy. W hotelu 2 restauracje: „Cynamon” na ok. 60 miejsc, dostępna dla gości hotelowych i dla konsumentów z zewnątrz, oraz na I p. „Szarlotka” na ok. 120 miejsc, dostępna wyłącznie dla gości hotelowych. W obrebie restauracji „Cynamon” aperitif bar i bar kawowy. W obiekcie zespół odnowy biologicznej.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SKAL ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Zachodniopomorskie w powiecie kołobrzeski gminie  Ustronie Morskie w miejscowości Ustronie Morskie przy ulicy Bolesława Chrobrego pod numerem 80. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 943532060,9 lub mailowo recepcja@skal-hotel.pl . Położenie SKAL jest Hotel położony w pobliżu nadmorskiego parku, w otoczeniu ścieżek rowerowych, w odległości ok. 150 m od plaży. natomiast dokładna lokalizacja to: 54.21738675, 15.7660202389873. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 110 i miejsca mieszkalne w ilości 55. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 1

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *