Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

ŚNIEŻKA Krosno

Nazwa Hotelu ŚNIEŻKA Krosno Podkarpackie

Nazwa: ŚNIEŻKA 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Lewakowskiego 22
Miasto Krosno 38-400
Telefon 134323449
adres mailowy recepcja@hotelsniezka.pl
FAX 134323449

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje restauracja (25 miejsc) i sala klubowo-konferencyjna (30 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwszą pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. W każdej jednostce mieszkalnej jest telewizor. Obiekt nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie ŚNIEŻKA ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie Krosno gminie  Krosno w miejscowości Krosno przy ulicy Lewakowskiego pod numerem 22. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134323449 lub mailowo recepcja@hotelsniezka.pl . Położenie ŚNIEŻKA jest W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, 2 KM OD RYNKU, 400 M OD DWORCA PKP I PKS natomiast dokładna lokalizacja to: 49.6941838, 21.7515146557824. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 24 i miejsca mieszkalne w ilości 13. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *