Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SPA HOTEL SPLENDOR Siedliska

Nazwa Hotelu SPA HOTEL SPLENDOR Siedliska Podkarpackie

Nazwa: SPA HOTEL SPLENDOR 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   495
Miasto Siedliska 36-042
Telefon 178554665
adres mailowy recepcja@spasplendor.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja (80 miejsc), aperitif-bar z kawiarnią (10 miejsc), zespół sal wielofunkcyjnych (konferencyjno-bankietowych) – 2 sale (130 i 60 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę, podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę oraz usłu-gi: budzenia, bagażowa (przez całą dobę), przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, udostępnianie prasy codziennej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości, akceptowane są karty płatnicze. Do dyspozycji gości strefa SPA (basen kąpielowy, jacuzzi, sauny – parowa, fińska i solankowa, grota schładzania) i Klinika Urody (13 gabinetów odnowy biologicznej, solarium, sala fitness). Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp bez barier architektonicznych, dźwig osobowy, telefon bezprzewodowy w recepcji, przystosowane stanowisko recepcyjne, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking strzeżony.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SPA HOTEL SPLENDOR ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie rzeszowski gminie  Lubenia w miejscowości Siedliska przy ulicy pod numerem 495. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 178554665 lub mailowo recepcja@spasplendor.pl . Położenie SPA HOTEL SPLENDOR jest NA SZCZYCIE WZGÓRZA , 500 M OD LASU, 15 KM OD RZESZOWA W MALOWNICZEJ OKOLICY GMINY LUBENIA natomiast dokładna lokalizacja to: 49.93947825, 21.9413818166006. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 68 i miejsca mieszkalne w ilości 35. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *