Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

STAL Stalowa Wola

Nazwa Hotelu STAL Stalowa Wola Podkarpackie

Nazwa: STAL 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Komisji Edukacji Narodowej 4
Miasto Stalowa Wola 37-450
Telefon 158421991
adres mailowy recepcja@hotelstal.pl
FAX 158134306

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: klimatyzowana restauracja z barem (2 sale na 100 i 200 miejsc), 2 sale wielofunkcyjne, klimatyzowane (16 i 120 m.) Na parterze salon fryzjerski, sauna, 2 gabinety masażu, sala fitness, gabinet kosmetyczno-zabiegowy, salon fryzjerski. W obiekcie zapewniona jest sprzedaż gorących napojów przez całą dobę, podawanie śniadań, podawanie posiłków do j.m. room-service czynny co najmniej 18 godzin na dobę. W hotelu świadczone są usługi: budzenia, przechowywanie bagażu gości także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju, a także przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, udzielanie I pomocy w nagłych wypadkach, apteczka, przywołanie pomocy medycznej. W obiekcie jest zapewnione pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych – zapewniono dostęp do obiektu bez barier architektonicznych (dźwig zewnętrzny), dźwig osobowy, w recepcji – telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób na wózkach, przystosowane WC, 2 jednostki mieszkalne dla osób niepełnoprawnych. Przy obiekcie jest parking oraz miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie STAL ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie stalowowolski gminie  Stalowa Wola w miejscowości Stalowa Wola przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej pod numerem 4. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 158421991 lub mailowo recepcja@hotelstal.pl . Położenie STAL jest W CENTRUM MIASTA PRZY GŁÓWNEJ ARTERII KOMUNIKACYJNEJ natomiast dokładna lokalizacja to: 50.57757005, 22.0620304270374. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 120 i miejsca mieszkalne w ilości 75. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 2

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *