Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

STAROMIEJSKI Krasnystaw

Nazwa Hotelu STAROMIEJSKI Krasnystaw Lubelskie

Nazwa: STAROMIEJSKI 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Dr. Jana Matysiaka 6
Miasto Krasnystaw 22-300
Telefon 825760304
adres mailowy rezerwacja@hotelstaromiejski.pl
FAX 825760319

 

 

 

Opis:

Hotel Staromiejski położony jest w miejscowości Krasnystaw i oferuje bar. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, obsługa pokoju oraz bezpłatne WiFi. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. Każdego ranka na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obiekt usytuowany jest w odległości 34 km od miejscowości Zamość. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Lublin-Świdnik, znajduje się 43 km od obiektu Hotel Staromiejski.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie STAROMIEJSKI ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie krasnostawski gminie  Krasnystaw w miejscowości Krasnystaw przy ulicy Dr. Jana Matysiaka pod numerem 6. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 825760304 lub mailowo rezerwacja@hotelstaromiejski.pl . Położenie STAROMIEJSKI jest natomiast dokładna lokalizacja to: 50.9839058, 23.1707383. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 20 i miejsca mieszkalne w ilości 10. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *