Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SZAJNA SPA Rymanów-Zdrój

Nazwa Hotelu SZAJNA SPA Rymanów-Zdrój Podkarpackie

Nazwa: SZAJNA SPA 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj pensjonat
Gwiazdki NIE
 adres  Kasztanowa 11
Miasto Rymanów-Zdrój 38-481
Telefon 134357470
adres mailowy recepcja@szajnarymanow.pl
FAX 134357470

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z barem (30 miejsc). Zapewnione jest: podawanie gorących napojów przez całą dobę, podawanie przynajmniej 2 posiłków dziennie (śniadań, obiadów, kolacji, obiadokolacji), podawanie posiłków do j.m. – room-service czynny przez min. 12 godzin na dobę (w tym podawanie śniadań do pokoju na życzenie gości). Świadczone są usługi: budzenia, przechowywanie bagażu, pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, możliwość prania rzeczy gości; akceptowane są karty płatnicze. Do dyspozycji gości: basen, jacuzzi, sauna, gabinet masażu, gabinet kosmetyczny. W obiekcie zapewniono możliwość przechowania sprzętu rekreacyjnego oraz wypożyczenia rowerów i leżaków. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu – podjazd, w recepcji: telefon bezprzewodowy oraz osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózkach, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przed obiektem jest parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SZAJNA SPA ma NIE  i  jest obiektem pensjonat. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie krośnieński gminie  Rymanów w miejscowości Rymanów-Zdrój przy ulicy Kasztanowa pod numerem 11. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134357470 lub mailowo recepcja@szajnarymanow.pl . Położenie SZAJNA SPA jest W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI UZDROWISKOWEJ RYMANÓW ZDRÓJ natomiast dokładna lokalizacja to: 49.55098465, 21.8495576169807. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 17 i miejsca mieszkalne w ilości 11. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *