Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SZELCÓW Lesko

Nazwa Hotelu SZELCÓW Lesko Podkarpackie

Nazwa: SZELCÓW 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Piłsudskiego 37
Miasto Lesko 38-600
Telefon 134696080,7
adres mailowy hotelszelc@wp.pl
FAX 134697057

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z barem (150 miejsc), 2 sale wielofunkcyjne (150 i 70 miejsc), siłownia, bilard. Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę, podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę oraz usługi: budzenia, przechowywania bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywania pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości, akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu – podjazd, w recepcji – telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SZELCÓW ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie leski gminie  Lesko w miejscowości Lesko przy ulicy Piłsudskiego pod numerem 37. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134696080,7 lub mailowo hotelszelc@wp.pl . Położenie SZELCÓW jest PRZY GŁÓWNEJ TRASIE WJAZDOWEJ W BIESZCZADY natomiast dokładna lokalizacja to: 49.4822486, 22.3227975051558. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 31 i miejsca mieszkalne w ilości 16. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *