Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE Jarosław

Nazwa Hotelu SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE Jarosław Podkarpackie

Nazwa: SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE 
Kategoria kategoria I
Rodzaj schronisko młodzieżowe
Gwiazdki NIE
 adres  Reymonta 1
Miasto Jarosław 37-500
Telefon 166212563
adres mailowy kontakt@zpowjaroslaw.pl
FAX 166212563

 

 

 

Opis:

W obiekcie jest świetlica wyposażona w telewizor, projektor oraz sprzęt do gier i zabaw, pomieszczenie do suszenia odzieży (z deską do prasowania i żelazkiem), kuch-nia samoobsługowa wyposażona w sprzęt kuchenny (płyty do gotowania, garnki, czajniki, patelnie, lodówka) i jadalnia za-opatrzona w sprzęt stołówkowy (stoły, krzesła lub ławy, talerze głębokie i płytkie, łyżki, widelce, noże, szklanki, kubki), apteczka zaopatrzona w leki i artykuły sanitarne. Zapewnione jest przechowywanie pieniędzy, przedmiotów wartościowych, bagażu i sprzętu turystycznego. Obiektu nie dotyczy wymóg dostosowania dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE ma NIE  i  jest obiektem schronisko młodzieżowe. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie jarosławski gminie  Jarosław w miejscowości Jarosław przy ulicy Reymonta pod numerem 1. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 166212563 lub mailowo kontakt@zpowjaroslaw.pl . Położenie SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE jest OK. 900 M OD CENTRUM MIASTA, W POBLIŻU DWORCA PKS/PKP natomiast dokładna lokalizacja to: 50.0123268331413, 22.685572878922. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 40 i miejsca mieszkalne w ilości 9. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *