Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Szkolne Schronisko młodzieżowe w Czudcu Filia w Tarnobrzegu Tarnobrzeg

Nazwa Hotelu Szkolne Schronisko młodzieżowe w Czudcu Filia w Tarnobrzegu Tarnobrzeg Podkarpackie

Nazwa: Szkolne Schronisko młodzieżowe w Czudcu Filia w Tarnobrzegu 
Kategoria kategoria III
Rodzaj schronisko młodzieżowe
Gwiazdki NIE
 adres  Sienkiewicza 206
Miasto Tarnobrzeg 39-400
Telefon 158224318
adres mailowy recepcjatarnobrzeg@pcen.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: pomieszczenie do suszenia odzieży, kuchnia samoobsługowa z jadalnią wyposażona w sprzęt kuchenny (płyty do gotowania, garnki, czajniki, patelnie, lodówka, Kuchenka mikrofalowa oraz stolik do konsumpcji) oraz jadalnia zaopatrzona w sprzęt stołówkowy (stoły, krzesła lub ławy, talerze głębokie i płytkie, łyżki, widelce, noże, szklanki, kubki). Dla gości zapewnione jest przechowywanie pieniędzy, przedmiotów wartościowych, bagażu i sprzętu turystycznego. apteczka zaopatrzona w artykuły sanitarne, ciepła i zimna woda przez całą dobę oraz ogrzewanie zapewniające utrzymanie temperatury 19st. Celsjusza. Wszystkie pokoje mają łazienki. Dodatkowo w obiekcie jest: Wi-Fi, telewizor w stołówce i parking obok obiektu. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (posiada mniej niż 150 miejsc noclegowych).

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Szkolne Schronisko młodzieżowe w Czudcu Filia w Tarnobrzegu ma NIE  i  jest obiektem schronisko młodzieżowe. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie Tarnobrzeg gminie  Tarnobrzeg (gmina miejska) w miejscowości Tarnobrzeg przy ulicy Sienkiewicza pod numerem 206. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 158224318 lub mailowo recepcjatarnobrzeg@pcen.pl . Położenie Szkolne Schronisko młodzieżowe w Czudcu Filia w Tarnobrzegu jest w mieście, przy drodze krajowej 871 natomiast dokładna lokalizacja to: 50.56695155, 21.718641594199497. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 36 i miejsca mieszkalne w ilości 19. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *