Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ZACISZE” Czaplinek

Nazwa Hotelu Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ZACISZE” Czaplinek Zachodniopomorskie

Nazwa: Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ZACISZE” 
Kategoria kategoria III
Rodzaj schronisko młodzieżowe
Gwiazdki NIE
 adres  Parkowa 2
Miasto Czaplinek 78-550
Telefon 943753169,9
adres mailowy schronisko.czaplinek@wp.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Schronisko młodzieżowe zorganizowane jest w zachodnim skrzydle budynku Liceum Ogólnokształcącego w Czaplinku. Budynek w tej części posiada odrębne wejście. Ogrzewany jest gazem z własnej kotłowni. Ponad wymagania dla rodzaju schronisko kat. III, w obiekcie ciepła i zimna woda dostępna przez całą dobę. W holu na parterze zorganizowana jest część rekreacyjna (stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, odbiornik TV). W obiekcie dostępny jest bezprzewodowy Internet, aneks kuchenny wyposażony w meble, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, naczynia kuchenne oraz pralkę. W części noclegowej dla gości dostępny jest zestaw do prasowania. Przy obiekcie parking, boisko do gier zespołowych, ławeczki.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ZACISZE” ma NIE  i  jest obiektem schronisko młodzieżowe. Znajduje się na terenie województwa Zachodniopomorskie w powiecie drawski gminie  Czaplinek w miejscowości Czaplinek przy ulicy Parkowa pod numerem 2. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 943753169,9 lub mailowo schronisko.czaplinek@wp.pl . Położenie Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ZACISZE” jest Obiekt położony nad Jeziorem Drawskim. natomiast dokładna lokalizacja to: 53.5686398, 16.2296495988915. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 23 i miejsca mieszkalne w ilości 9. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: sezonowy. Sezon rozpoczyna się 01 lipca natomiast kończy 30 września.

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *