Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

SZYPOWSKI Nowa Dęba

Nazwa Hotelu SZYPOWSKI Nowa Dęba Podkarpackie

Nazwa: SZYPOWSKI 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Jasna 7
Miasto Nowa Dęba 39-460
Telefon 158465880
adres mailowy hotelstrefa@hotelszypowski.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje restauracja (50 miejsc) z aperitif-barem i klimatyzowana sala konferencyjna (50 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji). Obiekt świadczy usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. Akceptowane są karty płatnicze. W każdej jednostce mieszkalnej jest telewizor. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji : telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózku, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, ogólnodostępne WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie SZYPOWSKI ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie tarnobrzeski gminie  Nowa Dęba w miejscowości Nowa Dęba przy ulicy Jasna pod numerem 7. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 158465880 lub mailowo hotelstrefa@hotelszypowski.pl . Położenie SZYPOWSKI jest W CENTRUM MIASTA, PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 9 RZESZÓW – RADOM natomiast dokładna lokalizacja to: 50.4141757, 21.7545318. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 33 i miejsca mieszkalne w ilości 16. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *