Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Teatro Hotel Warszawa

Nazwa Hotelu Teatro Hotel Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Teatro Hotel 
Kategoria 4-gwiazdkowy (****)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Nowy Świat 66
Miasto Warszawa 00-357
Telefon 221277777
adres mailowy hotel@teatrohotel.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Teatro Hotel to połączenie tradycji z nowoczesnością w pobliżu historycznego Traktu Królewskiego. Butikowy hotel z klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, wyjątkowy design wzbogacony artystycznymi grafikami i zdjęciami, specjalnie zaprojektowanymi uniformami dla personelu, oraz starannie dobranym zapachem i muzyką, która zmienia się w zależności od pory dnia, aby wprawić gości w odpowiedni nastrój. Jego lokalizacja w centrum Warszawy, to przestrzeń dla osób ceniących sztukę i kulturę, zdrowy styl życia, odkrywanie interesujących miejsc i poznawanie nowych ludzi.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Teatro Hotel ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Nowy Świat pod numerem 66. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 221277777 lub mailowo hotel@teatrohotel.pl . Położenie Teatro Hotel jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.2367377, 21.0183119184025. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 34 i miejsca mieszkalne w ilości 17. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? TAK

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *