Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

TRZY KORONY Głogów Małopolski

Nazwa Hotelu TRZY KORONY Głogów Małopolski Podkarpackie

Nazwa: TRZY KORONY 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Rzeszowska 50
Miasto Głogów Małopolski 36-060
Telefon 177411214
adres mailowy biuro@hotel-trzykorony.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z aperitif barem (180 miejsc), sala klubowa z telewizorem. Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę . Świadczone są usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości; akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu – podjazd, schodołaz, w recepcji -telefon bezprzewodowy i wydzielone osobne stanowisko obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i klubowej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie TRZY KORONY ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie rzeszowski gminie  Głogów Małopolski w miejscowości Głogów Małopolski przy ulicy Rzeszowska pod numerem 50. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 177411214 lub mailowo biuro@hotel-trzykorony.pl . Położenie TRZY KORONY jest PRZY TRASIE KRAJOWEJ DROGA NR 9 RZESZÓW – RADOM natomiast dokładna lokalizacja to: 50.1317109, 21.9661893336316. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 39 i miejsca mieszkalne w ilości 25. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *