Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

U Witaszka Czosnów

Nazwa Hotelu U Witaszka Czosnów Mazowieckie

Nazwa: U Witaszka 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Lercha 5
Miasto Czosnów 05-152
Telefon 227850202
adres mailowy hotel@uwitaszka.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Istniejący od 1986 roku, położony w Czosnowie w odległości zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Warszawy. Dojazd do hotelu prowadzi wygodną trasą szybkiego ruchu S7. Okolice hotelu to obszar Kampinoskiego Parku Narodowego. Okolica oferuje niezliczone możliwości relaksu i rekreacji. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z bogatą ofertą kanałów (TV SAT) oraz posiadają darmowy dostęp to internetu (WiFi). W ofercie obiektu znajduje się również kilka pokoi wyposażonych dodatkowo w klimatyzację. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie serwowane w hotelowej restauracji. Na terenie obiektu dostępny jest również duży bezpłatny parking oraz 4 sale konferencyjne.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie U Witaszka ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Nowodworski gminie  Czosnów w miejscowości Czosnów przy ulicy Lercha pod numerem 5. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 227850202 lub mailowo hotel@uwitaszka.pl . Położenie U Witaszka jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.3909198, 20.7343977. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 63 i miejsca mieszkalne w ilości 36. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *