Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

VENUS Moderówka

Nazwa Hotelu VENUS Moderówka Podkarpackie

Nazwa: VENUS 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   317
Miasto Moderówka 38-460
Telefon 134312581
adres mailowy venus@rze.pl
FAX

 

 

 

Opis:

W obiekcie funkcjonuje: restauracja z aperitif-barem (ok. 60 miejsc), 2 sale bankietowe: 2 x 100 miejsc, sala konferencyjna (35 miejsc), sala VIP (19 miejsc). Zapewnione jest podawanie śniadań, sprzedaż gorących napojów przez całą dobę (zamiennie sprzedaż w recepcji), podawanie posiłków do j.m. room-service – co najmniej 18 godzin na dobę . Świadczone są usługi: budzenie, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości (czynne całą dobę), udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości; akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – telefon bezprzewodowy i przystosowane stanowisko recepcyjne do obsługi osób poruszających się na wózkach, przystosowane miejsce w sali gastronomicznej i wielofunkcyjnej, WC dla osoby niepełnosprawnej). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie VENUS ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Podkarpackie w powiecie krośnieński gminie  Jedlicze w miejscowości Moderówka przy ulicy pod numerem 317. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 134312581 lub mailowo venus@rze.pl . Położenie VENUS jest PRZY DRODZE NR 28 NA TRASIE Z JASŁA DO KROSNA natomiast dokładna lokalizacja to: 49.75586, 21.62167. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 35 i miejsca mieszkalne w ilości 29. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? NIE ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *