Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Villa Szamocin Warszawa

Nazwa Hotelu Villa Szamocin Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Villa Szamocin 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Szamocin 28
Miasto Warszawa 03-002
Telefon 694944644
adres mailowy kontakt@villaszamocin.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje w obiekcie Villa Szamocin są wyposażone w telewizor i obejmują łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja, ogród oraz bar. Śniadanie serwowane jest w jadalni. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 500 metrów od obiektu. Odległość od Zalewu Zegrzyńskiego wynosi 10 km. Od Lotniska Warszawa-Okęcie dzieli obiekt 20 km. Można na nie dojechać bezpośrednim pociągiem SKM z oddalonej o 4 km stacji Warszawa Płudy.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Villa Szamocin ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Szamocin pod numerem 28. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 694944644 lub mailowo kontakt@villaszamocin.pl . Położenie Villa Szamocin jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.3502603, 21.0242948786181. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 20 i miejsca mieszkalne w ilości 10. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *