Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Wasik Krogulcza Sucha

Nazwa Hotelu Wasik Krogulcza Sucha Mazowieckie

Nazwa: Wasik 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   65
Miasto Krogulcza Sucha 26-505
Telefon 695067788
adres mailowy recepcja@hotelwasik.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt usytuowany jest w miejscowości Krogulcza Sucha, w bliskiej okolicy Radomia. Oprócz noclegów, do dyspozycji klientów jest restauracja (2 sale z możliwością wyjścia na taras) serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej oraz park grillowy, a także ogród z placem zabaw dla dzieci. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, dostęp do internetu, TV SAT oraz telefon. Istnieje możliwość dostawek. Hotel wyposażony jest również w pomieszczenia przeznaczone do organizacji różnego rodzaju szkoleń i zjazdów, jak sala konferencyjna, która może pomieścić nawet 300 osób.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Wasik ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Szydłowiecki gminie  Orońsko w miejscowości Krogulcza Sucha przy ulicy pod numerem 65. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 695067788 lub mailowo recepcja@hotelwasik.pl . Położenie Wasik jest natomiast dokładna lokalizacja to: 51.3199778, 20.9971027. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 40 i miejsca mieszkalne w ilości 20. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *