Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Zajazd Podkowa Nowe Opole

Nazwa Hotelu Zajazd Podkowa Nowe Opole Mazowieckie

Nazwa: Zajazd Podkowa 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Warszawska 51
Miasto Nowe Opole 08-103
Telefon 256330099
adres mailowy manager@zajazd-podkowa.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Dwugwiazdkowy hotel w Zajeździe Podkowa położony w Siedlcach przy trasie A2 Berlin-Warszawa-Moskwa. Wszystkie pokoje posiadają oddzielną łazienkę z prysznicem oraz wyposażone są m.in. w telewizor oraz dostęp do sieci WiFi. Na terenie obiektu działa restauracja i bar. Obiekt jest salą weselną i bankietową, a także miejscem na zorganizowanie szkolenia oraz konferencji.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Zajazd Podkowa ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Siedlecki gminie  Siedlce w miejscowości Nowe Opole przy ulicy Warszawska pod numerem 51. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 256330099 lub mailowo manager@zajazd-podkowa.pl . Położenie Zajazd Podkowa jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.17742, 22.18114. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 34 i miejsca mieszkalne w ilości 21. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *