Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Zalewski Grabówiec

Nazwa Hotelu Zalewski Grabówiec Mazowieckie

Nazwa: Zalewski 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj kemping
Gwiazdki NIE
 adres  
Miasto Grabówiec 06-100
Telefon 236920523
adres mailowy
FAX

 

 

 

Opis:

Kemping położony w lesie, bezpośrednio nad rzeką Narew. Nocleg możliwy w 12 całorocznych domkach wyposażonych w kuchnię z lodówką, kuchenkę i umywalkę oraz łazienkę z WC i prysznicem, ponadto 8 jednostek mieszkalnych w domu noclegowym. Na terenie obiektu znajduje się restauracja z drink barem oraz duża sala kominkowa, przystań jachtową na szlaku wodnym wiodącym z Zalewu Zegrzyńskiego, rzeką Narew aż do jezior mazurskich, stadnina koni.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Zalewski ma NIE  i  jest obiektem kemping. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Pułtuski gminie  Pułtusk w miejscowości Grabówiec przy ulicy pod numerem . Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 236920523 lub mailowo . Położenie Zalewski jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.67652779427065, 21.115036010742188. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc i miejsca mieszkalne w ilości . W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *