Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

ZIELONA DOLINA Kośmin

Nazwa Hotelu ZIELONA DOLINA Kośmin Lubelskie

Nazwa: ZIELONA DOLINA 
Kategoria 1-gwiazdkowy (*)
Rodzaj kemping
Gwiazdki NIE
 adres  Kośmin 7
Miasto Kośmin 24-103
Telefon 601716260
adres mailowy recepcja@kempingzielonadolina.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Obiekt połozony w Kośminie nad Wieprzem w północno-zachodniej Lubelszczyźnie. To tylko 100 km z Warszawy i 60 km z Lublina. znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wieprz, w jej malowniczym zakolu. Jest ogrodzony i dozorowany przez całą dobę. Obok niego działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie ZIELONA DOLINA ma NIE  i  jest obiektem kemping. Znajduje się na terenie województwa Lubelskie w powiecie puławski gminie  Żyrzyn w miejscowości Kośmin przy ulicy Kośmin pod numerem 7. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 601716260 lub mailowo recepcja@kempingzielonadolina.pl . Położenie ZIELONA DOLINA jest nad rzeką Wieprz natomiast dokładna lokalizacja to: 50.6933333, 16.7813889. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 196 i miejsca mieszkalne w ilości 71. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: sezonowy. Sezon rozpoczyna się 01 czerwca natomiast kończy 30 sierpnia.

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem? NIE

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych

czy obiekt jest zrzeszony? TAK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *